پرینتر زبراZEBRA GC420T

پرینتر زبرا ZEBRA GC420T

چاپگر لیبل | Brand : ZEBRA | Web Site
پرینتر زبرا ZEBRA GC420T
پرینتر زبرا ZEBR GC420T مقرون به صرفه ترین محصول از سری رومیزی پرینتر زبرا ZEBRA است. کاربری آسان و حداقل نیاز به آموزش جهت کاربری، پرینتر زبرا ZEBR GC420T را از پرینتر های دیگر رومیزی متمایز کرده است. از دیگر مزایای این پرینتر می توان به کیفیت، دوام، قابلیت اطمینان بالا و طراحی فشرده اشاره کرد. پرینتر زبرا ZEBR GC420T علاوه بر قابلیت پرینت لیبل، توانایی چاپ متن، لوگو و طرح های گرافیکی را نیز دارا است.

ZEBRA ZT410

پرینتر زبرا ZEBRA ZT410

چاپگر لیبل | Brand : ZEBRA | Web Site
پرینتر زبرا  ZEBRA ZT410
به بیانی می توان گفت پرینتر زبرا ZT410  یعنی قابلیت اطمینان در شرایط سخت. رابط کاربری به صورت LCD روی بدنه ی آن طراحی شده است و بدنه ای از جنس فولاد این محصول را مقاوم کرده است.علاوه بر لیبل ، پرینتر زبرا ZT410 ، قابلیت کدینگ RFID را داراست. مدیریت و نگه داری آسان این پرینتر را تبدیل به ابزاری ایدا آل برای برنامه های کاربردی کرده است.

Zebra ZT230

پرینتر زبرا ZEBRA ZT230

چاپگر لیبل | Brand : ZEBRA | Web Site
پرینتر زبرا  ZEBRA ZT230
لیبل پرینتر زبرا Zebra ZT230  نسل جدید لیبل پرینتر های کمپانی زبرا با قابلیت چاپ با عرض 104 میلی متر و وضوح تصویر 203dpi لیبل می باشد که به عنوان لیبل پرینتری نیمه صنعتی با قیمتی کاملا اقتصادی جهت استفاده در انبار و واحدهای لیبلینگ و بسته بندی در کارخانجان و صنایع مختلف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ZEBRA ZT220

پرینتر زبرا ZEBRA ZT220

چاپگر لیبل | Brand : ZEBRA | Web Site
پرینتر زبرا ZEBRA ZT220

لیبل پرینتر زبرا Zebra Zt220  پرینتری با قابلیت چاپ لیبل و بارکد با کاربری بسیار آسان به دلیل داشتن تنها 3 دکمه جهت کنترل عملیات پریت است. لیبل پرینتر زبرا Zebra Zt220 لیبل پرینتر نیمه صنعتی ساخت کشور آمریکا با عرض چاپ 104 میلی متر و سرعت 15 میلی متر بر ثانیه می باشد. جنس بدنه آن از پلیمری قوی جهت استحکام هرچه بیشتر آن است. سازگاری بی نظیر آن با انواع نرم افزار های پرینتر کاملا مشهود است.
از این
پرینتر زبرا جهت استفاده در انبار و چاپ لیبل پشت چسبدار جهت الصاق بر روی محصولات استفاده می گردد. قیمت این بارکد پرینتر کاملا اقتصادی بوده و به کارخانجاتی که مایلند با صرف هزینه اندک ، چاپگری با بهترین کیفیت را خریداری نمایند پیشنهاد می گردد.

برچسبها


پرینتر , پرینتر زبرا, رول سونوگرافی, رول سونو, سونوگرافی, پرینتر zebra, پرینتر TSC